2 czerwca 2005
PUP w Nieporęcie

Od 1 czerwca bezrobotni zamieszkali w gminie Nieporęt mogą załatwiać formalności w Gminnym Ośrodku Kultury.

Raz w tygodniu, w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Dworcowej 9a, w godz. 8.30-14.30 przyjmowani są bezrobotni, którzy nie chcą bądź nie mogą jeździć do głównej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy.
Harmonogram przyjęć interesantów:
pierwszy wtorek miesiąca - osoby z prawem do zasiłku;
Każdy następny wtorek miesiąca - osoby bez prawa do zasiłku wg podziału na miejscowości:
- drugi wtorek miesiąca: Nieporęt, Michałów-Reginów;
- trzeci wtorek miesiąca: Stanisławów Pierwszy, Stanisławów Drugi, Wólka Radzymińska, Zegrze Południowe, Wola Aleksandra;
- czwarty wtorek miesiąca: Aleksandrów, Beniaminów, Białobrzegi, Izabelin, Józefów, Kąty Węgierskie, Rembelszczyzna, Rynia, Michałów-Grabina.
Oczywiście chętni nadal mogą korzystać z usług Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie, przy ul. Sikorskiego 11.