22 sierpnia 2008
Ulica Kościuszki zmodernizowana
Otwarcie ulicy odbędzie się w niedzielę 24 sierpnia o godz. 16.00 przy rondzie marsz. Piłsudskiego w Legionowie (na Przystanku).

Głównym punktem spotkania będzie poświęcenie ulicy, zaś po ceremonii otwarcia przewidziane jest spotkanie władz miasta i powiatu z mieszkańcami, będące okazją do wymiany poglądów na temat inwestycji planowanych w tym rejonie miasta.
Przebudowa ulicy Kościuszki na tym odcinku to kontynuacja procesu modernizacji dróg powiatowych na terenie Legionowa. Cała inwestycja kosztowała ponad dwa miliony złotych i obejmowała budowę drogi o długości 930 m. W finansowaniu połowy kosztów inwestycji uczestniczyło Miasto Legionowo. Gmina była również podmiotem zlecającym i nadzorującym przebudowę ulicy Kościuszki. Wykonawcą inwestycji była firma Mabau Polska. Okres gwarancji na wykonane prace wynosi 5 lat.