21 sierpnia 2008
Starostwo się termomodernizuje
W związku z przeprowadzaną termomodernizacją siedziby Starostwa Powiatowego od poniedziałku (25.08) główne wejście do budynku będzie nieczynne.

W związku z trwającą termomodernizacją siedziby Starostwa Powiatowego w Legionowie, od najbliższego poniedziałku (25.08) do 3 października br. główne wejście do budynku będzie nieczynne. Wszystkich klientów urzędu prosimy o wchodzenie przez Wydział Komunikacji znajdujący się od strony ulicy fabrycznej. Przebudowa wejścia do siedziby Starostwa obejmie wymianę zadaszenia, filarów oraz drzwi głównych. Wykonawcą inwestycji jest firma "Jar-Bud" Jarosław Klarecki z siedzibą w Michałowie Reginowie. Przepraszając Państwa za powstałe niedogodności prosimy o wyrozumiałość.

Remont wejścia