17 kwietnia 2008
Startuje linia 804

W poniedziałek 21 kwietnia zostanie uruchomiona nowa linia autobusowa na trasie: Legionowo – Warszawa przez Józefów i Rembelszczyznę.

W porozumieniu z gminą Nieporęt i miastem Legionowo ZTM uruchamia nową linię autobusową łączącą Legionowo z Warszawą poprzez gminę Nieporęt. Trasa linii przebiegać będzie następująco: Warszawa (Żerań FSO – Modlińska – Płochocińska) – Rembelszczyzna (Jana Kazimierza – Strużańska) – Kąty Węgierskie (Strużańska) – Józefów (Strużańska) – Legionowo (Strużańska – Roi – Wrzosowa – Polna – Strużańska – Zegrzyńska – Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – Wyszyńskiego – Aleja Legionów – Cynkowa – Suwalna – Olszankowa – os. Młodych). W godzinach 7.30 – 18.00 linia na terenie Legionowa będzie przedłużona do pętli przy Starostwie Powiatowym, tak samo jak linia 731.

Nowa linia będzie nosić nr 804 i kursować będzie w dni robocze między 5 a 22. Uruchomienie nowej linii było podyktowane między innymi apelami mieszkańców nowego osiedla w dzielnicy Bukowiec w Legionowie i do tej pory zaniedbanej komunikacyjnie części gminy Nieporęt.

Opracowano na podstawie www.ztm.waw.pl

Schemat liniii podmiejskich