22 marca 2007
Nowy Informator Powiatu

Powiat Legionowski wydał nowy folder informacyjny – przewodnik po instytucjach, które znajdują się na jego terenie.

Informator

W tej publikacji, w jednym miejscu, zebrano dane teleadresowe wszystkich urzędów i instytucji z obszaru całego Powiatu, jak również dane kontaktowe ośrodków kultury, parafii, szkół, bazę noclegową itd.

Znajdziemy w nim również krótki opis każdej z pięciu gmin Powiatu Legionowskiego oraz mapę turystyczno-krajoznawczą Powiatu, zawierającą trasy rowerowe. Mapa okaże się bardzo przydatna nie tylko dla cyklistów, którzy odkryją nowe zakątki naszego Powiatu, ale również dla odwiedzających region turystów.

Publikacja jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych w Referacie Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie przy ul. Sikorskiego 11 (III piętro, pokój 322).

Serdecznie zapraszamy!