2 maja 2007
Rowerem dookoła powiatu

Trasy rowerowe naszego powiatu okazały się na tyle atrakcyjne, iż opisano je w dodatku do ogólnopolskiego dziennika.

Każdy mieszkaniec naszego powiatu wie, że mamy piękne lasy i tereny rekreacyjne, przez które przebiegają atrakcyjne ze względu na ich walory przyrodnicze i ślady historii trasy rowerowe. Teraz dowiedzą się o tym mieszkańcy całej Polski, gdyż szlaki rowerowe naszego powiatu opisane zostały w specjalnym dodatku do "Gazety Wyborczej" – ogólnopolskiego opiniotwórczego dziennika.

Specjalny dodatek do "Gazety Wyborczej" nosi tytuł "Atlas wycieczek rowerowych Warszawy i okolic". Przedstawiono w nim dość szczegółowy opis trasy rozpoczynającej się na rondzie Starzyńskiego w Warszawie a kończącej na stacji PKP w Legionowie. Nie zabrakło także mapki z zaznaczeniem opisanej trasy.

Foto

Z pewnością taki "poradnik cyklisty" zachęci amatorów wycieczek rowerowych do odwiedzenia urokliwych terenów powiatu legionowskiego, co nie pozostanie bez wpływu na obroty lokalnych przedsiębiorców z branży handlowej, hotelarskiej i gastronomicznej oraz serwisów rowerowych.