29 maja 2012
Zbierz grupę - zrób fotkę - zobacz Greków

Jeszcze tylko do jutra (środa) trwa konkurs fotograficzny związany z EURO 2012 zorganizowany przez legionowskie starostwo. Zasady są proste a nagrody przeznaczone nie tylko dla fotografa...

ale również dla całej drużyny przez niego sfotografowanej!

Za I miejsce - do wygrania 19 wejściówek na trening otwarty reprezentacji Grecji w Legionowie i piłka Tango12.

Za II i III miejsce - 19 wejściówek na trening otwarty reprezentacji Grecji w Legionowie

Prześlijcie ciekawe zdjęcie, na którym 18 osób trzyma kartki (każda osoba 1 literę) układające się w napis
"KIBICUJEMY TURYSTOM".

Zdjęcie - wyłącznie jedno - przesyłamy w pliku jpg na e-mail kibicujemyturystom@powiat-legionowski.pl
w temacie wpisując: "Konkurs fotograficzny dla drużyn", dołączając imię, nazwisko i numer telefonu.

Konkurs trwa do środy 30 maja 2012 roku włącznie.

Foto

A już 31 maja kapituła złożona z pracowników Wydziały Promocji i Rozwoju Społecznego w Legionowie wybierze trzy zwycięskie zdjęcia i przyzna nagrody.

Jakie powinno być zwycięskie zdjęcie?
Radosne, kolorowe, chętnie z motywem greckiej i polskiej reprezentacji.

Liczymy na Waszą inwencję!