26 sierpnia 2004
Zawody Jeździeckie w Łajskach

Już po raz kolejny Klub Jeździecki Vena Sport zorganizował zawody regionalne w skokach przez przeszkody. Impreza zorganizowana została bardzo profesjonalnie i na długo pozostanie w pamięci uczestniczących w niej zawodników i kibiców. Swój patronat nad zawodami objął Powiat Legionowski.

Impreza została zorganizowana przez bardzo prężnie działający na terenie Powiatu Legionowskiego klub jeździecki Vena Sport. W zawodach wzięło udział około 80 jeźdzców. Swój puchar w finałowym konkursie klasy N ufundowało również Starostwo Powiatowe w Legionowie. Nagrodę wręczyła Wicestarosta Powiatu - Dorota Sowińska - Kobelak, która była pod wrażeniem profesjonalizmu przeprowadzenia imprezy. Organizator Pan Krzysztof Ziajkowski ma zamiar zorganizować w przyszłym roku zawody ogólnopolskie, których ranga zapewne byłaby niewspółmiernie większa. Być może zobaczymy więc w przyszłości na terenie klubu jeździeckiego członków kadry narodowej, uczestniczących w prestiżowych zawodach międzynarodowych. Władze Powiatu dokładają wszelkich starań, aby wspierać w miarę posiadanych środków finansowych współzawodnictwo sportowe. Zapraszamy więc do odwiedzania witryn internetowych Powiatu i śledzenia relacji sportowych.