24 sierpnia 2004
Stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów.

Już kilkanaście dni w Starostwie Powiatowym w Legionowie można składać wnioski o przyznanie stypendium edukacyjnego. Termin ich składania ze względu na duże zainteresowanie postanowiono przedłużyć do dnia 10 września br. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przeczytania krótkiej informacji.

Starostwo Powiatowe w Legionowie już od kilkunastu dni przeżywa prawdziwe oblężenie Zarówno uczniowie szkół ponadgimnazjalnych jak i studenci składają wnioski o przyznanie stypendium edukacyjnego. Pomoc w postaci stypendium przyznawana jest w ramach programu " Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez Programy stypendialne " z Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa. W związku z dużą ilością składanych wniosków postanowiono przedłużyć termin składania powyższych dokumentów do dnia 10 września bieżącego roku.