9 sierpnia 2004
Historia łączy pokolenia

Powiatowy Dzień Weterana to uroczystość, którą po raz drugi organizować będzie Starostwo Powiatowe. 1 września spotkamy się na Stadionie Miejskim w Legionowie.

Podczas Dnia Weterana oodajemy hołd polskim żołnierzom poległym na frontach II Wojny Światowej. W ubiegłym roku w Amfiteatrze na Piaskach uroczystości odbyły się po raz pierwszy. Druga edycja planowana jest na stadionie.
9 sierpnia w Starostwie odbyło się spotkanie organizacyjne, w którym wzięłi udział kombatanci, przedstawicele wojska oraz podmiotów współorganizujących uroczystość. Zebrani ustalili m.in, że obchody odbędą się pod hasłem "Historia łączy pokolenia", i weźmie w nich udział młodzież z legionowskich szkół. Szczegółowy przebieg imprezy, jej terminarz zostanie zamieszczony na naszej stronie i w prasie lokalnej.