16 listopada 2012
Jak będzie miał na imię nowy biblioteczny Miś?

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie zaprasza dzieci do lat 8 z Powiatu Legionowskiego do udziału w plebiscycie na imię dla nowego mieszkańca Kącika Malucha.

Tym razem to duży, mierzący 90 cm miś. Nowy mieszkaniec Kącika Malucha z pewnością dobrze zaopiekuje się misiami, które przybyły do nas rok temu i dla których imiona wybrały dzieci z naszego powiatu. Propozycję imienia zgłosić można na miejscu w Bibliotece wypełniając kartę uczestnika (prosimy o wyraźne, czytelne pismo).

Plebiscyt trwa do 3 grudnia 2012 r. Spośród wszystkich, którzy wezmą udział w bibliotecznym plebiscycie rozlosujemy nagrody, w tym pluszowe misie.

Przypominamy wybrane spośród ponad trzystu zgłoszonych w ubiegłym roku propozycji imion dla misiów:

Uczestnicy plebiscytu, którzy zgłosili powyższe imiona otrzymali nagrody niespodzianki z książką w roli głównej. Ponadto w wyniku losowania laureatami ubiegłorocznego plebiscytu zostało dziewięcioro dzieci. Wszystkie otrzymały nagrody - pluszowego misia, książkę i słodycze.

W tym roku ponownie zapraszamy do zabawy.