6 października 2011
Wakacyjne zdjęcia

Już po raz trzeci w tym roku legionowskie starostwo nagrodzi zwycięzców letniego konkursu "Powiat Legionowski - 4 pory roku w obiektywie". Które fotografie zrobiły największe wrażenie?

Celem konkursu, ogłoszonego po raz pierwszy na początku 2010 roku jest promocja regionu pod względem walorów architektonicznych, krajobrazowych i turystycznych oraz wydarzeń kulturalnych i społecznych, odbywających się na terenie powiatu. Prace nadsyłane przez uczestników publikowane były w materiałach promocyjnych Starostwa Powiatowego w Legionowie, m.in. w kalendarzu ściennym na rok 2011, w folderach, mapkach i puzzlach.

Zgodnie z zapisem regulaminu, w letniej edycji konkursu komisja przyznała jedną nagrodę główną o wartości 600 złotych oraz wyróżniła prace, których autorzy otrzymają nagrody wartości 250 złotych. Poniżej prezentujemy wyniki.

Kategoria: ARCHITEKTURA

Nagroda główna: „Obwodnica Serocka”
Leszek Błachnio z Serocka - Kategoria ARCHITEKTURA
Wyróżnienie: „Zagubienie - ul. Słowackiego – Legionowo”
Daniel Katkowski z Legionowa - Kategoria ARCHITEKTURA
Wyróżnienie: „W krzywym zwierciadle - ul. Piłsudskiego – Legionowo”
Krzysztof Pietrzak z Legionowa - Kategoria ARCHITEKTURA

Kategoria: PRZYRODA

Wyróżnienie: „Zachód nad Zegrzem”
Wojciech Święcicki - Kategoria PRZYRODA
Wyróżnienie: „W Zegrzu”
Karolina Bieńkowska - Kategoria PRZYRODA
Wyróżnienie: „Tajemniczy las – Wieliszew”
Adam Stoczkiewicz - Kategoria PRZYRODA

Kategoria: FOTOREPORTAŻ

Andrzej Nowak - Kategoria FOTOREPORTAŻ

Bartłomiej Szreders z Jabłonny - Kategoria FOTOREPORTAŻ
Wyróżnienie: „Mistrzostwa Europy Poduszkowców – Rynia”
Wyróżnienie: „Bo tu chodzi o ludzkie życie - Zalew Zegrzyński”
Paulina Górczyńska - Kategoria FOTOREPORTAŻ

Serdecznie gratulujemy.
Zachęcamy sympatyków naszego powiatu do typowania zwycięskiego zdjęcia w kategorii NAGRODA INTERNAUTÓW za pomocą profilu Powiat Legionowski na portalu www.facebook.pl
Klikając !Lubię to przy ulubionym zdjęciu w galerii pn. "LATO 2011 - konkurs "Powiat Legionowski w obiektywie" możecie zagłosować na wybrana fotografię. Typowanie trwa do 14 października 2011 roku do godz. 14.00.

Zapraszamy miłośników fotografowania na stronę www.powiat-legionowski.pl, gdzie zapoznacie się z informacjami o trwającej JESIENNEJ edycji konkursu „4 pory roku w obiektywie”.