2 września 2013
Konsultacje komputerowe 50+

Od września 2013 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie wychodzi z nową ofertą dla dorosłych mieszkańców powiatu legionowskiego.

W każdą środę w godzinach 9.00 – 11.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Broniewskiego 7 będzie można skorzystać z bezpłatnych indywidualnych konsultacji komputerowych. Konsultacje nie mają formy szkoleń ani warsztatów, a mają służyć pomocą w rozwiązywaniu indywidualnych problemów związanych z obsługą komputera i korzystaniem z Internetu. Ich celem jest podniesienie umiejętności osób dorosłych w korzystaniu z najnowszych technologii przekazu informacji w tym udostępnianych przez Bibliotekę (np. korzystanie z systemu Bibliotecznego, wyszukiwanie w katalogach bibliotecznych, korzystanie z czytelni on-line IBUK Libra).

Więcej informacji na temat nowej oferty można uzyskać:
- w bibliotece w godz. 8.00 - 16.00 lub pod nr tel. 22 774 13 13 wew. 24 i 27
- pocztą elektroniczną, zadając pytanie na marketing@bibliotekalegionowo.pl lub informatyk@bibliotekalegionowo.pl
- na stronie internetowej www.bibliotekalegionowo.pl.