18 grudnia 2013
Wigilia Kombatantów

Niecały tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia, w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie odbyło się wigilijne spotkanie kombatantów.

Stało się już tradycją, że włodarze samorządowi spotykają się przed świętami Bożego Narodzenia ze środowiskiem kombatanckim. W środę (18 grudnia) kilkudziesięciu bojowników o wolność ojczyzny przywitał starosta Jan Grabiec, składając wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Później głos zabrał zastępca prezydenta Piotr Zadrożny, a poświęcenia opłatków dokonał Ks. por. Michał Zieliński. Wszyscy złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia, po czym zasiedli do skromnego poczęstunku, słuchając kolęd.