29 stycznia 2014
Zimowe drogi

Sześć pługopiaskarek od kilku godzin odśnieża powiatowe drogi. Jednak śnieg nie przestaje padać, więc bądźmy ostrożni.

fot. Grzegorz Gałasiński/Polskapresse

Powiatowe służby drogowe dbają o to, by w okresie zimowym utrzymać jak najlepszą przejezdność dróg zarządzanych przez Powiat Legionowski. Jednak padający obficie śnieg sprawia, że kierowcy nie mogą pozwolić sobie na utratę czujności.

Choć sześć pługopiaskarek od kilku godzin płuży i posypuje powiatowe drogi, nie ustające opady śniegu sprawiają, że drogi na nowo pokrywają się białym puchem. Dlatego też prosimy mieszkańców powiatu legionowskiego o ostrożną jazdę.

W przypadku, gdy zajdzie konieczność zgłoszenia utrudnień w ruchu związanych z opadami śniegu prosimy zwracać się do służb porządkowych na terenie powiatu. Służby te są w kontakcie z dyżurującym w danej chwili pracownikiem starostwa, który koordynuje akcję zimowego utrzymania dróg.