8 kwietnia 2014
Policealna na Targowej

Od nowego roku szkolnego Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie przy ulicy Targowej 73A po kilkuletniej przerwie zaprasza uczniów do Szkoły Policealnej.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na kształcenie na poziomie policealnym w systemie zaocznym w szkole publicznej, dla której organem prowadzącym jest Powiat Legionowski, Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimna-zjalnych zaprasza do nauki w następujących zawodach:

TECHNIK ADMINISTRACJI – nauka trwa 4 semestry. Absolwent ma możliwość podjęcia pracy w instytucjach administracyjnych,  urzędach wojewódzkich, bankach, firmach ubezpieczeniowych.

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI – nauka trwa 4 semestry.  Absolwent ma możliwość podjęcia pracy w działach finansowo-księgowych różnych firm, bankach, instytucjach finansowych, urzędach skarbowych.

TECHNIK BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY – nauka trwa 3 semestry. Absolwent ma możliwość podjęcia pracy  na stanowisku inspektora BHP.

Nauka w szkole jest bezpłatna. Zajęcia odbywać będą  się w weekendy. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy współpracują z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Warszawie przy standaryzacji egzaminów zawodowych właśnie w tych zawodach.. Szkoła dysponuje nowoczesnymi pracowniami komputerowymi wyposażonymi w specjalistyczne programy komputerowe.

Zajęcia rozpoczną się 1 września 2014 r.