8 kwietnia 2014
Oceń jakość usług publicznych w powiecie

W związku z realizacją badania satysfakcji mieszkańców w zakresie usług publicznych na terenie powiatu legionowskiego  zachęcamy do wypełnienia przygotowanych ankiet i podzielenia się Państwa opiniami na temat oferowanych w powiecie usług publicznych. Poznanie zdania i opinii mieszkańców pozwoli w przyszłości poprawić jakość usług i przygotowywać oferty instytucji kultury zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami mieszkańców.

Ankietę mogą Państwo wypełnić poprzez Internet  lub w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legionowie przy ulicy Gen. Władysława Sikorskiego 11  do dnia 23.04.2014 r.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do wypełnienia ankiety i zdecydowania jak w przyszłości będzie wyglądała oferta i jakość usług instytucji publicznych.