5 maja 2014
Skonsultuj Sobieskiego

Rozpoczynają się konsultacje społeczne w sprawie przebudowy pozostałych do modernizacji odcinków ulic Sobieskiego i Krakowskiej w Legionowie.                                Zarząd Powiatu w Legionowie ogłasza konsultacje społeczne w sprawie przebudowy drogi powiatowej 1825W, tj. ciągu ulic Sobieskiego - Krakowska w Legionowie. W ubiegłych latach zmodernizowane zostały już odcinki od drogi krajowej nr 61 do ul. Krasińskiego, skrzyżowanie ulic Sobieskiego - Parkowa i odcinek od Parkowej do Lwowskiej. Na przyszły rok zaplanowano dokończenie robót. Przyszłoroczna inwestycja ma objąć fragmenty drogi od ul. Krasińskiego do Parkowej oraz od Lwowskiej do Ronda Poniatowskiego.

Szczegóły dotyczące inwestycji zostały opublikowane na stronie e-Urzad. Tam też można znaleźć graficzne przedstawienie projektu przebudowy.

Mieszkańcy mają możliwość dodawania swoich opinii i komentarzy w module "Konsultacje społeczne" na stronie e-Urzad. Zapraszamy również na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 13 maja 2014 r. w Arenie Legionowo. Początek spotkania o godz. 18.00.