13 czerwca 2014
Konkurs na Szlaku - przedłużony termin zgłoszeń

Legionowskie starostwo zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Kronika Rajdu Polski Walczącej”. Termin zgłoszeń został wydłużony do końca czerwca br. Zapraszamy na szlak!

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba mieć co najmniej 13 lat, udać się jedną z tras nowego Turystycznego Szlaku Patriotycznego „Polski Walczącej”, zrobić zdjęcia odwiedzonych przez siebie punktów oraz krótko opisać wrażenia, opinie i emocje towarzyszące każdemu z punktów wędrówki.

Jury konkursowe będzie oceniało długość pokonanej trasy (w dwóch kategoriach: „rajd pieszy” i „rajd rowerowy”), walory artystyczne i emocjonalne opisów odwiedzonych punktów szlaku oraz  walory dokumentalne wykonanych przez autora Kroniki zdjęć.
Do wygrania są dwie nagrody główne wartości 600 zł każda, a także 4 wyróżnienia po 250 zł.
Turystyczny Szlak Patriotyczny „Polski Walczącej” ma swoją stronę internetową
www.szlak.powiat-legionowski.pl
Znajdziemy tam mapy – topograficzną i satelitarną – z naniesionym przebiegiem trasy, zdjęcia punktów Szlaku, opisy wydarzeń historycznych i elementy wirtualnego spaceru. Mapę Szlaku i przewodnik można otrzymać w Starostwie Powiatowym oraz Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie (Sowińskiego 15).
Prace wraz z załącznikami można nadsyłać lub składać wraz z Formularzem w Starostwie Powiatowym w Legionowie do 30 czerwca, do godz. 16., po zapoznaniu się z Regulaminem.
data ogłoszenia konkursu: 25.05.214