4 listopada 2014
Konkurs z PIK-iem

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na plakat o tematyce Niepodległościowej.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest kształtowanie pamięci historycznej młodzieży z terenu powiatu legionowskiego oraz kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych. Uczestnicy mogą zgłaszać do konkursu plakaty w formacie A2 wykonane ręcznie lub za pomocą technik komputerowych. Prace należy nadsyłać lub dostarczyć osobiście do dnia 14 listopada 2014 r. na adres Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, ul. Sowińskiego 15 (szczegóły konkursu w załączonym regulaminie).