17 kwietnia 2015
Rodzina po godzinach

Atrakcje, wycieczki, zajęcia po godzinach – to tylko niektóre z zakładek, jakie znaleźć można na nowym portalu turystycznym dla rodzin z dziećmi z terenu Powiatu Legionowskiego.                                      Rodzinapogodzinach.pl to portal informacyjno-rekreacyjny, dzięki któremu mieszkańcy mogą dowiedzieć się o wydarzeniach odbywających się w powiecie legionowskim i jego okolicy. Na portalu można również wyszukać miejsca zarówno gastronomiczne, jak i noclegowe, dedykowane specjalne rodzinom z dziećmi. Dzięki nowemu portalowi organizacja urodzin dla dziecka oraz znalezienie oferty zajęć dodatkowych nie stanowi już problemu. Przedstawione są tam również propozycje wycieczek, na które można wybrać się ze swoimi pociechami.

Skąd pomysł na stworzenie tego typu portalu?
- Pomysł narodził się spontanicznie. Jestem mamą dwóch chłopców i jak większość rodziców staram się jak najaktywniej spędzać z nimi czas. Tak się akurat złożyło, że w tym roku nie chciałam po raz kolejny organizować urodzin dla jednego z nich w domu. Siedząc kolejną godzinę w poszukiwaniu niedrogiego i odpowiedniego miejsca, gdzie atrakcje dla siebie znajdzie zarówno siedmio, jak i dziesięciolatek, przyszło mi do głowy, że o wiele łatwiej byłoby, gdyby informacje o tego typu miejscach znajdowały się na jednej stronie. I tak powstał pomysł na portal rodzinapogodzinach.pl – opowiada Anna Przybyła założycielka portalu.


Biorąc pod uwagę fakt, iż w chwili obecnej to jedyny portal skupiający w jednym miejscu tak wiele przydatnych informacji dla rodzin z dziećmi, mieszkających na terenie powiatu legionowskiego, serdecznie zapraszamy do odwiedzania tej strony.
Więcej na www.rodzinapogodzinach.pl