25 maja 2015
Rozstrzygnięcie konkursu kaligraficznego

Powiatowa Instytucja Kultury rozstrzygnęła konkrus kaligraficzny organizowany w ramach projektu "Urodziny księdza Jana".

Na konkurs wpłynęło ponad 80 prac. Jury w składzie: Marzena Czerniewicz - Z.S.O. nr 2 w Legionowie, Iga Malinowska - współpracownik MOK w Legionowie, Monika Mikulska - Powiatowa Instytucja Kultury, Karolina Błaszczak-Modzelewska - koordynator projektu, wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce – Agnieszka Godlewska
II miejsce – Ewa Kapusta
III miejsce – Dorota Hepner

Wyróżnienia otrzymują:
Karolina Dudzińska
Wiktoria Zarek
Izabela Gajos
Jakub Kwiatkowski
Małgorzata Piątkowska
Agata Śleszyńska
Julia Żołek
Weronika Skurzewska

Wręczenie nagród osobom nagrodzonym i wyróżnionym odbędzie się w niedzielę 31 maja 2015 r. o godz. 14 na scenie głównej w legionowskiej ARENIE podczas festynu zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka.
Przy okazji zapraszamy również do namiotu PIK, w którym zaprezentujemy nagrodzone prace.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!