22 lutego 2011
Legionowo buduje swoją tożsamość

Prace nad stworzeniem marki miasta trwały nieprzerwanie od kilku miesięcy. Wczoraj w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbyło się podsumowanie akcji.

Według pomysłodawców projektu Legionowo powinno się skoncentrować na rozwijaniu aktywności mieszkańców. Miasto ma zbudować wspólnotę mieszkańców w oparciu o partnerskie wspieranie wszelkich inicjatyw, które mają wpływ na poprawę zdrowotności.

W ramach marki został stworzony slogan pozycjonujący „Legionowo. Porusza!”, który zawiera w sobie nie tylko aspekt fizycznej aktywności, ale również pobudza wewnętrzne, emocjonalne sfery człowieka.

Nad realizacją projektu będzie czuwało Biuro Zarządzania Marką, którego zadaniem będzie monitorowanie procesu budowania marki zgodnie z przyjętym w strategii harmonogramem.