8 września 2015
Konkurs nalewek

20 września Mazowieckie To i Owo, starosta legionowski, wójt gminy Jabłonna oraz Nadleśnictwo Jabłonna zapraszają na V  Mazowiecki Festiwal Nalewek im. Księcia Pepi w Jabłonnie, który tradycyjnie odbędzie się w czasie trwania XIX Festiwalu Nauki.

Po  raz kolejny zapraszamy mieszkańców powiatu legionowskiego do udziału w Mazowieckim Konkursie Nalewek – Nalewka Księcia Pepi, który odbędzie się 20 września 2015roku w pałacu w Jabłonnie.

Kultywowanie tradycyjnych przepisów, które są typowo polską specjalnością cieszy się coraz większym zainteresowaniem co przekłada się na dużą  popularność festiwalu i coraz zacniejsze trunki zgłaszane do konkursu. Zachęcamy do udziału lub odwiedzenia pałacu  zwłaszcza, że w tym czasie będzie miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń przygotowanych w ramach festiwalu nauki.

Zgłoszenia do konkursu można jeszcze przesyłać do poniedziałku 14 września włącznie na adres: jkita@op.pl
Uroczystość ogłoszenia wyników odbędzie się drugiego dnia XIX Festiwalu Nauki, w niedzielę 20 września o godz.17.00 w Galerii Sztuki Współczesnej „Oranżeria” .

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdują się Tutaj