1 kwietnia 2016
Szkoły na giełdzie

Absolwenci gimnazjów już 8 kwietnia będą mogli zapoznać się z ciekawą ofertą edukacyjną w naszym powiecie podczas Powiatowej Giełdy Szkół Ponadgimnazjalnych.

Jak co roku zachęcamy młodzież gimnazjalną do kontynuacji nauki w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat. W wyborze najlepszej szkoły dla osób, które jeszcze nie są zdecydowane co do dalszej ścieżki edukacyjnej i dla ich rodziców pomocne są organizowane od kilku lat targi.
W tym roku powtórnie starosta legionowski oraz dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących zapraszają na ul. Piłsudskiego 26 do Legionowa od godziny 1000.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jaką szkołę wybrać - przyjdź, przekonaj się i wybierz najlepiej!