16 listopada 2010
Satysfakcja klienta II

Ponowne badanie opinii, dotyczące jakości usług świadczonych w starostwie, będzie prowadzone w dniach 22 - 26 listopada.

Nasi ankietowani będą mogli przedstawić swoje opinie na temat funkcjonowania poszczególnych komórek Urzędu. Wszystkie Państwa uwagi, opinie, komentarze będą podstawą do oceny pracy poszczególnych wydziałów i referatów starostwa. Posłużą także do analizy naszych dotychczasowych działań i wytyczania kierunków zmian, mających na celu usprawnianie funkcjonowania urzędu, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu. Ankiety są anonimowe. Formularze ankiet dostępne będą w poszczególnych wydziałach i referatach starostwa, na parterze przy wyjściu z budynku oraz na naszej stronie www.powiat-legionowski.pl.

Dla przypomnienia informujemy, iż ankieta stale obecna jest na naszej stronie internetowej. Jednakże tylko w dniach 22-26 listopada br. każdy, kto weźmie udział w badaniu ma szansę na cenna nagrodę. Ci, którzy wypełnią ankietę na terenie budynku starostwa otrzymają upominek – gadżet promocyjny.

Więcej informacji u Rzecznika Praw Klienta – pokój 124, I piętro, tel. 22 764 01 24,rzecznikklienta@powiat-legionowski.pl