16 listopada 2010
Medale i aquapark

Medale za długoletnią służbę i akt własności terenu pod budowę aquaparku wręczyli dziś w starostwie Jacek Kozłowski – Wojewoda Mazowiecki i Jan Grabiec – Starosta Legionowski.

Foto
Wręczenie medali za długoletnią służbę. Od lewej: Maria Turczyńska, Anna Aksamit. Dekoruje Jacek Kozłowski - Wojewoda Mazowiecki

W auli legionowskiego starostwa odbyła się dziś podwójna uroczystość. W pierwszej części spotkania Wojewoda Mazowiecki odznaczył panie Annę Aksamit i Marię Turczyńską z Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie złotymi medalami za długoletnią służbę, nadanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wspólnie ze starostą legionowskim złożyli na ręce odznaczonych pań gratulacje i kwiaty.

Foto
Przekazanie aktu własności terenu pod aquapark

Następnie wojewoda razem ze starostą przekazali na ręce prezydenta Romana Smogorzewskiego dokumenty, potwierdzające przekazanie Legionowu działki skarbu państwa, przeznaczonej pod budowę zespołu basenowo-rekreacyjnego. To doskonała wiadomość zarówno dla mieszkańców miasta, jak i całego powiatu.

Foto
Wizualizacja mającego powstać kompleksu basenowo-rekreacyjnego

Zgodnie z zamierzeniami władz Legionowa na działce przy ul. ks. Piotra Skargi powstanie kompleks basenów i urządzeń rekreacyjnych, otoczony parkiem. Budowa może się rozpocząć już jesienią przyszłego roku.