Mikołajkowe radości
7 grudnia 2018
Mikołajkowe radości

Zabawy mikołajkowe organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie stały się już tradycją. Podczas spotkania podopieczni PCPR mogą poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodze­nia oraz spotkać Świętego Mikołaja.

Tegoroczne spotkania mikołajkowe odbyły się 7 grudnia w auli staro­stwa powiatowego. Pierwsza impreza przygotowana została dla osób z niepełnosprawnościami, natomiast druga dla dzieci i młodzieży z pieczy zastępczej. O magiczną atmosferę zadbali animatorzy, którzy podczas pełnego atrakcji popołudnia zapewnili zabawę przy muzyce, zabawy zręcznościowe i karaoke. Chętni mogli wziąć udział w konkursach o tematyce świątecznej oraz warsztatach wykonywania ozdób choinkowych. Dodatkową atrakcją były zabawy z chustą i liną animacyjną, skręcanie balonikowych zwierząt i kwiatków, malowanie twarzy, tatuaże. Podczas imprezy uczestnicy rozbijali wielką piniatę z cukierkami. Organizatorzy zapewnili także  słodki poczęstunek. Mikołaj, który przybył z workiem pełnym podarunków, został entuzjastycznie przywitany przez zgromadzonych. Jego obecność zagwarantowała uśmiech na twarzach młodszych i starszych uczestników wydarzenia, wprowadzając wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Na pamiątkę pełnego wrażeń dnia zostały zdjęcia wykonane w fotobudce.