Muzycznie i filmowo w Jabłonnie
19 sierpnia 2019
Muzycznie i filmowo w Jabłonnie

Tego lata kulturalne serce powiatu biło w Jabłonnie. To za sprawą trwającego w lipcu i sierpniu festiwalu „Kultura z Pałacem w tle”, którego współorganizatorem był Powiat Legionowski.

W ramach wydarzenia, w przypałacowym parku, zorganizowano koncerty i pokazy filmowe pod chmurką, które cieszyły się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Każde wydarzenie gromadziło kilkuset uczestników. Widzowie i słuchacze docenili dobór repertuaru muzycznego i filmowego oraz niepowtarzalną atmosferę zabytkowego otoczenia.

Przed nami ostatnie wydarzenie w ramach festiwalu. Już 25 sierpnia zapraszamy na plenerowe koncert „Jazz, latin, country, ciepłe rytmy dobre na wszystko” (godz. 17.00) i potańcówkę oraz pokaz filmu „Lala Land” (godz. 20.00).