Odpowiedzialni Społecznie 2019 poszukiwani
13 września 2019
Odpowiedzialni Społecznie 2019 poszukiwani

Trwa trzecia edycja konkursu „Odpowiedzialni społecznie”, mającego na celu wyróżnienie najlepszych pracowników i pracodawców, którzy na co dzień stosują zasady odpowiedzialności społecznej w biznesie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 22 listopada.

Powiatowe Centrum Integracji Społecznej (CIS) zachęca do szukania partnerskich rozwiązań w obszarze pomocy społecznej. Stąd pomysł na uhonorowanie pracodawców, instytucji i pracowników, którzy swoją postawą zwiększają świadomość i wiedzę na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, wpływają na rozwój lokalnej gospodarki oraz budują jej pozytywny wizerunek.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić pracodawcy, firmy z udziałem Skarbu Państwa, instytucje, które są zarejestrowane i/lub prowadzą działalność na terenie powiatu legionowskiego. W ramach konkursu laureatom przyznane zostaną honorowe tytuły: Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie, Instytucja Odpowiedzialna Społecznie, Pracownik Odpowiedzialny Społecznie.

Formularze zgłoszeniowe i regulamin są zamieszczone na stronach: cis.legionowski.pl i powiat-legionowski.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu. Organizatorami są Starostwo Powiatowe w Legionowie i Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie.

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania: