Wybrani po raz trzeci
26 grudnia 2019
Wybrani po raz trzeci

Znamy już laureatów trzeciej edycji konkursu „Odpowiedzialni Społecznie 2019”, organizowanego przez Powiatowe Centrum Integracji Społecznej. Laureatów nagrodzono podczas grudniowej sesji Rady Powiatu.

Konkurs to wspólna inicjatywa Starosty Legionowskiego oraz Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie. Jego nadrzędne cele to popularyzacja odpowiedzialnego i solidarnego społecznie biznesu oraz uhonorowanie pracodawców, instytucji i pracowników z terenu powiatu legionowskiego zaangażowanych w realizację projektów, zachęcających do szukania partnerskich rozwiązań w obszarze pomocy społecznej. Laureatów wyłoniono w trzech kategoriach - Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie, Instytucja Odpowiedzialna Społecznie, Pracownik Odpowiedzialny Społecznie. W każdej z kategorii przyznano także wyróżnienia.

Odpowiedzialni Społecznie 2019

Kategoria: Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie: Andrzej Bochacz, K2online

Wyróżnienie: Bońkowski Consulting Krzysztof Bońkowski

Instytucja Odpowiedzialna Społecznie: Fundacja "Promień Słońca"