Oferta realizacji zadania publicznego z inicjatywy Fundacji Sport
20 marca 2019
Oferta realizacji zadania publicznego z inicjatywy Fundacji Sport

19 marca 2019 roku Zarząd Powiatu w Legionowie pozytywnie zaopiniował ofertę realizacji zadania publicznego z inicjatywy Fundacji Sport na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez organizację Lotto Poland Bike Marathon Legionowo.

PolandBikeMarathon–całodzienna impreza kolarska dla wszystkich.

Opis zadania przygotowany przez organizację:
Dystanse do wyboru Fan oraz MiniCross dla najmłodszych. Dystans do pokonania uzależniony jest od kategorii wiekowej.
Prestiżowe wydarzenie sportowe, posiadamy oficjalny patronat TVP, radia Wawa oraz gazety branżowe. Nasi partnerzy medialni zapewniają relacje i zapowiedzi w TVP oraz spoty promujące imprezę w radiu Wawa .Poland Bike Maraton wydaje bezpłatną gazetę

„Magazynrowerowy”w nakładzie 20tyś. Egz. Poland Bike Marathon  jest cykliczną imprezą kolarską, którą zainicjowano, aby promować sport i zdrowy styl życia. Podczas  imprezy kolarskiej będą„ wyławiane ”talenty wśród dzieci i młodzieży. Porady trenerów, dietetyków, bezpłatne masaże sportowe. Informacja o sposobie i możliwości trenowania kolarstwa. Bezpłatny serwis rowerowy. Bufety dla zawodników, regeneracyjny posiłek, napoje owoce, ciasta. Chatka małolatka-malowanie buziek, konkursy sportowe, zabawy na terenie miasteczka sportowego.
31 marca 2019 Legionowo Pl. Kościuszki.
Grupa odbiorcza  dzieci i młodzież z powiatu Legionowskiego

Pliki do pobrania: