Zaproszenie na konferencję
20 marca 2019
Zaproszenie na konferencję

11 kwietnia 2019 r. w Hotel Windsor w Jachrance odbędzie się konferencja pn. "Tworzenie Partnerstwa  Międzypowiatowego na Rzecz Ożywienia Społeczno-gospodarczego".

Po sukcesie Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego, organizowanego w 2018 roku na terenie powiatu legionowskiego, w kwietniu br. Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie wznawia spotkania międzysektorowe.

Tym razem zasięg partnerstwa będzie obejmował dwa powiaty: legionowski oraz nowodworski. Nowa inicjatywa to wynik działań starosty legionowskiego i starosty nowodworskiego oraz Dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy w Legionowie oraz Nowym Dworze Mazowieckim. Konferencja inaugurująca prace partnerstwa odbędzie się 11 kwietnia br. w Jachrance. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są przedstawiciele instytucji rynku pracy, edukacji, kultury, sportu, zdrowia, pomocy i opieki społecznej, organizacje pozarządowe oraz przedsiębiorcy. Szczegółowy program spotkania ponizej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail: sekretariat@puplegionowo.pl lub pod numerem tel.: 22 76 40 305. Patronat nad wydarzeniem objął Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.