Oj dyna, dyna - narodził się Bóg dziecina... - zapraszamy na spólne kolędowanie
28 stycznia 2020
Oj dyna, dyna - narodził się Bóg dziecina... - zapraszamy na spólne kolędowanie
Serdecznie zachęcamy do wspólnego kolędowania z Grupą Muzyczną ART, które odbędzie się 1 lutego o godzinie 18.45 (po wieczornej maszy świętej) w kościele parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie.
 
Wydarzenie odbywa się od patronatem Starosty Legionowskiego oraz Proboszcza Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie przy współudziale Chorągwi Rycerzy Zakonu Jana Pawła II przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie.
 
Pięcioosobowa grupa muzyczna ART wykona znane tradycyjne kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne, zachęcając do wspólnego śpiewania i radowania się z narodzin Jezusa.
 
W skład grupy muzycznej ART. wchodzą: Patrycja Florczak i Joanna Polkowska - laureatki Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowych, Mieczysław Pernach - piosenkarz, aktor i finalista polskiej edycji The Voice Senior, Artur Kwaśny - muzyk, organista, Andrzej Zbyszyński - muzyk, animator, menedżer kultury, autor i realizator wielu projektów artystycznych regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych - kierownik artystyczny grupy.
 
Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Legionowskiego.
 
 
Pliki do pobrania: