Tanecznym krokiem w dorosłość
28 stycznia 2020
Tanecznym krokiem w dorosłość

Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie oraz Powiatowego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku rozpoczęli odliczanie do matury. Bale studniówkowe zorganizowano 25 stycznia.

W studniówce „Konopnickiej” uczestniczyło 172 przyszłych maturzystów natomiast z PZSP w Serocku bawiło się ich 40. Polonez rozpoczynający ten wyjątkowy wieczór to tradycja. Jak zwykle młodzież stanęła na wysokości zadania. Uczniowie obu powiatowych placówek włożyli dużo pracy i serca, aby zaplanowana choreografia wypadła perfekcyjnie. Po części oficjalnej przyszedł czas na tańce i zabawę, które na długo pozostaną w pamięci tegorocznych maturzystów. Egzamin dojrzałości zbliża się wielkimi krokami. Już dziś życzymy wszystkim połamania piór oraz zdobycia maksymalnej punktacji.

Na obu imprezach maturzystom życzenia złożył wicestarosta Konrad Michalski.