Planszowisko z "Wiedźminem"
29 stycznia 2020
Planszowisko z "Wiedźminem"

Tematem przewodnim kolejnego Planszowiska Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie jest głośny dziś „Wiedźmin” i świat fantasy, znany z prozy Andrzeja Sapkowskiego, ale nie tylko.

Zapraszamy, jak zawsze, na klasyczne rozgrywki planszowe, przede wszystkim w klimacie fantastyki.

2 lutego 2020 r. w godzinach 11.00-18.00 w Poczytalni (ul. Kościuszki 8a, Legionowo) będą czekać na Was m.in. „Carcassonne” z dodatkiem „Księżniczka i smok”, „Small World”, „Brzdęk”, „Kingdomino”, „Hero Realms”, „Wielka księga szaleństwa”, „Pory roku” i wiele, wiele innych pasjonujących gier.

Tym razem proponujemy także coś wyjątkowego ‒ sesję gry fabularnej (RPG) w świecie wiedźmina Geralta, prowadzoną przez doświadczonych mistrzów gry: Damiana Duraja i Łukasza Stochniała.

Żeby zostać uczestnikiem/ uczestniczką rozgrywki RPG, należy rozwiązać quiz wiedzy o wiedźmińskim świecie (zamieszczony na stronie www.pik.legionowski.pl) i przesłać jego rozwiązanie na adres: animacja@pik.legionowski.pl, wraz z imieniem, nazwiskiem i wiekiem uczestnika/ uczestniczki do 28 stycznia 2020 r. włącznie. W sesji RPG mogą brać udział osoby od 12. roku życia. Uczestnicy zostaną wylosowani spośród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania w quizie. Te osoby otrzymają informację o zakwalifikowaniu do sesji RPG drogą mailową 29.01.2020 r. Należy zapoznać się z Klauzulą informacyjną przetwarzania danych w Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, dostępną na stronie internetowej:
www.pik.legionowski.pl w zakładce O NAS.

Więcej informacji: www.pik.legionowski.pl

ZAPRASZAMY!