Rozmowy o drodze
3 lipca 2019
Rozmowy o drodze

Powiat Legionowski zaprosił mieszkańców gminy Serock do zapoznania się z propozycją rozwiązań projektowych przy planowanej przebudowie drogi powiatowej 1807W w Karolinie. Konsultacje społeczne odbyły się 2 lipca w Woli Kiełpińskiej.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, którym zależy na przebudowie drogi przebiegającej przez ich miejscowość. Podczas konsultacji zebrani mogli zapoznać się z projektem, uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, a ewentualne uwagi zgłosić do końca lipca.

Na blisko półtorakilometrowym odcinku -  od drogi krajowej nr 61 do ul. Prostej oraz na dwukilometrowym odcinku - od drogi krajowej nr 62 do drogi powiatowej nr 1805W do ul. Nasielskiej planowana jest inwestycja mająca na celu przede wszystkim wymianę nawierzchni oraz budowę chodnika. Przebudowa drogi ma nastąpić etapami, a pierwszy z nich powinien rozpocząć się w przyszłym roku.