Rozstrzygnięcie otwartych konkursów ofert
18 marca 2020
Rozstrzygnięcie otwartych konkursów ofert

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. "Prowadzenie działań na rzecz osób niepełnosprawnych w Powiecie Legionowskim w 2020 r."

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. "Krzewienie idei krwiodawstwa wśród mieszkańców Powiatu Legionowskiego w 2020 r."

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. „Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy wraz z nauką obsługi defibrylatora wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkół średnich z terenu powiatu legionowskiego w 2020 r."

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. „Prowadzenie działań w ramach Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2018-2020 w powiecie legionowskim w 2020 r."

Pliki do pobrania: