Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Fundacja Psyche
10 października 2018
Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Fundacja Psyche

Fundacji Psyche - Strefa Pozytywnych Myśli złożyła uproszczona ofertę realizacji zadania publicznego pn. Organizacja spotkań z psychologiem dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu legionowskiego w placówkach szkolnych o tematyce zaburzeń nerwicowych "Umysł ponad nastrojem".

Dokładnie takie zadania zaplanowane jest do realizacji przez Powiat Legionowski w ramach Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2018 - 2020 przyjętego przez Radę Powiatu w Legionowie uchwałą nr 281/XLIV/2018.

W ramach zadania Fundacja zamierza zorganizować w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie powiatu warsztaty dla ok. 600 nastolatków. Tematyką będą zaburzenia nerwicowe oraz techniki, jak utrzymać się w dobrym zdrowiu psychicznym. Młodzież nauczy się m.in. technik radzenia sobie ze stresem oraz umiejętnego szukania pomocy.

Całkowity koszt zadania (do poniesienia z wnioskowanej dotacji) to 5 000 zł

Pliki do pobrania: