Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - KS Sokół Serock
13 czerwca 2019
Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - KS Sokół Serock

11 czerwca 2019 r. Zarząd Powiatu w Legionowie pozytywnie zaopiniował  uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego złożoną przez organizację pozarządową z zakresu: wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.

Przewidywany termin realizacji zadania – 1.08.2019 – 16.10.2019

W ramach zadania planowany jest udział drużyny  w prestiżowym turnieju - eliminacjach do Finałów Klubowego Pucharu Europy (EuropaCup), które odbędą się w St.Etienne (Francja) w dniach 13-15 września br. (wyjazd 12.09 i powrót 16.09) Rozgrywki EuropaCup są to najwyższej rangi rozgrywki klubowe, w których biorą udział mistrzowie wszystkich Lig Europejskich.
Wartość zadania została wyceniona na 16 000 zł, z czego dotacja z budżetu Powiatu Legionowskiego wynosiłaby 6 000 zł.

Pliki do pobrania: