Wędrujący Kasdepke
15 lipca 2021
Wędrujący Kasdepke

Kolejna, trzecia odsłona „Wędrującego Czytania” już za nami. Tym razem gościem wydarzenia był Grzegorz Kasdepke. Cykl pięciu spotkań rozpoczął się 28 czerwca, a zakończył 14 lipca. Po raz kolejny Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie połączyła siły z ośrodkami kultury oraz bibliotekami z całego powiatu legionowskiego, przygotowując moc atrakcji dla najmłodszych miłośników książek. Dzieci miały możliwość bezpośredniego spotkania z Grzegorzem Kasdepke - autorem m.in. serii opowiadań o prześmiesznym detektywie Pozytywce. Podczas wydarzenia dzieci wysłuchały fragmentów zabawnych i pouczających historii, czytanych przez pisarza. Mogły też zadawać pytania i porozmawiać z gościem o losach znanych i lubianych bohaterów.