Weź udział w konkursie i odkryj Region Jeziora Zegrzyńskiego!
11 czerwca 2024
Weź udział w konkursie i odkryj Region Jeziora Zegrzyńskiego!

Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w sercu Mazowsza” zaprasza wszystkich miłośników podróży do udziału w wyjątkowym konkursie „Weekend w Mazowieckiej Przystani”! Do wygrania są dwuosobowe bilety na wycieczkę, której główną atrakcją jest rejs statkiem Albatros po malowniczym Jeziorze Zegrzyńskim!

Jak wziąć udział?

Konkurs prowadzony będzie na www.facebook.com/LOTzegrze od 17 do 21 czerwca 2024 roku. Każdego dnia o godzinie 12:00 i 16:00 będą publikowane pytania konkursowe. Zadaniem uczestników jest przesłanie odpowiedzi na adres e-mail: konkurs@zegrze.org z tematem „Weekend w Mazowieckiej Przystani” do końca dnia (23:59) na przesłanie odpowiedzi na pytania z danego dnia.

Kto może wziąć udział?

Uczestnikiem może być każda osoba fizyczna posiadająca profil na Facebooku. Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w konkursie.

Co można wygrać?

Na każdą z dziesięciu gmin regionu (Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Serock, Wieliszew, Dąbrówka, Somianka, Wyszków, Pokrzywnica, Pułtusk) przypada 7 dwuosobowych biletów na wycieczkę z rejsem po Jeziorze Zegrzyńskim. Wycieczki odbędą się w terminach: 12 lipca, 26 lipca, 16 sierpnia oraz 23 sierpnia 2024 roku.

Jak wyłaniani są zwycięzcy?

Nagrody otrzymają osoby, które prześlą najwięcej poprawnych odpowiedzi oraz zrobią to najszybciej. Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową najpóźniej do 28 czerwca 2024 roku.

Odbiór nagród

Bilety będą do odebrania w jednej z dziesięciu gmin regionu, wskazanej przez uczestnika w treści maila z odpowiedzią.

Nie przegapcie tej niesamowitej szansy na odkrycie uroków Jeziora Zegrzyńskiego z pokładu statku Albatros! Śledźcie  fanpage LOT-u, odpowiadajcie na pytania konkursowe i wygrajcie niezapomniany weekend w sercu Mazowsza!

Wycieczki odbędą się w ramach zadania pn. Weekend w Mazowieckiej Przystani – promocja turystyki weekendowej w Regionie Jeziora Zegrzyńskiego, które uzyskało dofinansowanie ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

Pełny regulamin konkursu poniżej:

 
Źródło: zegrze.org