Wymyśl nazwę drużyny piłkarskiej i zgarnij nagrody
15 maja 2019
Wymyśl nazwę drużyny piłkarskiej i zgarnij nagrody

Konkurs na nazwę drużyny piłkarskiej

W związku z powołaniem reprezentacji piłkarskiej Powiatu Legionowskiego w rocznikach 2008, 2009, 2010, która będzie reprezentować nasz powiat na turniejach krajowych i międzynarodowych, ogłaszamy konkurs na nazwę własną dziecięcej drużyny piłkarskiej Powiatu Legionowskiego.

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich mieszkańców powiatu legionowskiego. Wystarczy wypełnić formularz konkursowy, wpisać wymyśloną przez siebie nazwę drużyny Powiatu Legionowskiego i wysłać do nas najpóźniej 27 maja 2019 r. do godz. 15:00 na adres mejlowy podany w regulaminie. Nagrodami w naszym konkursie będą miedzy innymi namioty, piłki i plecaki. Warto!

TU ŚCIĄGNIJ REGULAMIN KONKURSU ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Reprezentacja Powiatu Legionowskiego będzie składała się z zawodników wywodzących się z klubów naszego powiatu. Powstanie tej drużyny jest kontynuacją powiatowych rozgrywek Piłkarskiej Ligi Powiatowej, której 10. edycja właśnie trwa.

Zakładane rezultaty powołania reprezentacji Powiatu Legionowskiego:

- Stworzenie zespołów o wysokim poziomie piłkarskim, mogących reprezentować Kluby z

Powiatu Legionowskiego na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

- Podniesienie jakości masowych rozgrywek Piłkarskiej Ligi Powiatowej.

- Stałe podnoszenie poziomu i rozwijanie piłki nożnej.

- Stworzenie lepszego poziomu rozwoju dla najzdolniejszych zawodników z Powiatu.

- Rozwijanie predyspozycji sportowych i sprawności fizycznej dzieci i młodzieży.

- Promocja Powiatu Legionowskiego poprzez sport.

TU ŚCIĄGNIJ REGULAMIN KONKURSU ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY