Herb Powiatu Legionowskiego. Biały orzeł na niebieskiej tarczy, po bokach figury heraldyczne miecz i pastorał.
23 października 2024, godz. 17:00 - 18:00
Posiedzenie Komisji Porządku Publicznego
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11 – sala 401

Zwołuję  posiedzenie Komisji Porządku Publicznego na dzień 23 października 2024 r. na godz. 17.00.
Obrady odbędą się w Starostwie Powiatowym w Legionowie, przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 11 – sala 401.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
  3. Zarząd Zlewni w Dębem – ogólne zagadnienia. Bezpieczeństwo przeciwpowodziowe oraz melioracja wodna w Powiecie Legionowskim.
  4. Zarząd Zlewni w Warszawie – ogólne zagadnienia. Bezpieczeństwo przeciwpowodziowe oraz melioracja wodna w Powiecie Legionowskim.
  5. Stan wałów przeciwpowodziowych prawego brzegu Wisły na odcinku Jabłonna – Nowy Dwór Mazowiecki i postęp prac nad przygotowaniem dokumentacji modernizacji.
  6. Zaopiniowanie projektów uchwał będących w kompetencji komisji.
  7. Omówienie podejmowanych przez Zarząd działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach powiatowych i ciągach dla pieszych w rozpoczynającym się sezonie zimowym 2024/2025.
  8. Przyjęcie protokołu z  posiedzenia komisji.
  9. Wolne wnioski.
  10. Zamknięcie posiedzenia.