16 maja 2017
Przy kawie o biznesie

Przedsiębiorcy z terenu powiatu legionowskiego zyskali nową platformę współpracy i wymiany doświadczeń. Biznes Mixer to najnowszy projekt Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych Bizoon, skierowany do osób prowadzących własną działalność. W spotkaniu inauguracyjnym uczestniczył starosta Robert Wróbel.

W ramach projektu, w co drugi poniedziałek miesiąca o godz. 9, w legionowskiej Restauracji Ratusz, organizowane będą spotkania networkingowe, mające na celu nawiązanie relacji między przedsiębiorcami działającymi na naszym obszarze. Zdaniem organizatorów nieformalny charakter, przyjazna atmosfera i otwartość uczestników pozwolą na stworzenie grupy współdziałających ze sobą przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje biznesy, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz budować efektywne relacje.
Pierwsze spotkanie odbyło się 15 maja w Centrum Komunikacyjnym w Legionowie. Wzięło w nim udział 20 osób, wśród nich lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele samorządu i Powiatowej Izby Gospodarczej. Przy wspólnym śniadaniu uczestnicy mieli okazję poznać się, zaprezentować swoją działalność oraz wymienić wizytówki.

Kolejne spotkanie w Legionowie odbędzie się 12 czerwca. Szczegóły i rejestracja na stronie projektu www.biznesmixer.pl. Projekt Biznes Mixer realizowany jest w Legionowie i Wyszkowie, a niebawem także w Warszawie.

Idea spotkań networkingowych istnieje od dawna i świetnie sprawdza się w biznesie. Teraz mogą się o tym także przekonać przedsiębiorcy z terenu powiatu legionowskiego