1 lutego 2013
Mali eksperci od zdrowia

Najmłodsze przedszkolaki z powiatu legionowskiego, biorąc udział w konkursie plastycznym podsumowującym program Dbam o zdrowie udowodniły, że wiedzą jak prowadzić zdrowy tryb życia

Przez cały listopad powiatowe trzylatki z przedszkoli publicznych uczyły się zasad zdrowego i higienicznego zachowania na co dzień. Po zakończonym programie dzieci zaproszone zostały do udziału w konkursie plastycznym. Zadanie uczestników polegało na stworzeniu grupowej pracy, która pokaże, czego maluchy nauczyły się podczas zajęć organizowanych w ramach programu Dbam o zdrowie.

Do Wydziału Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie, który jest organizatorem konkursu wpłynęło wiele pięknych prac. Komisja konkursowa jak zawsze miała problem z wyborem zwycięzcy. Głównym kryterium, którym kierowało się jury, było samodzielne wykonanie pracy przez dzieci. Po długich obradach wybrana została praca przedszkolaków z legionowskiej „siódemki”. Obejrzeć ją można w poniższej galerii.

{gallery}powiat2/pliki/galeria/2013/galeria0004{/gallery}

Komisja postanowiła przyznać także dwa wyróżnienia:

Przedszkole Miejskie nr 1 w Legionowie

Przedszkole Miejskie nr 6 w Legionowie

Nagrody przekazane zostaną przedszkolakom osobiście w przedszkolach. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy, wszystkim Dzięki za wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie za rok!