10 grudnia 2013
Mikołajki z Kapitanem Wyderką

Na dzieci, które w piątkowe popołudnie były na wizycie lekarskiej w powiatowej przychodni przy ul. Sowińskiego, czekał niespodziewany mikołajkowy gość.

Mikołajki to szczególny dzień dla dzieci. W tym dniu do każdego milusińskiego powinien dotrzeć Mikołaj z miłym drobiazgiem. Niestety, nie wszystkie dzieci mogły się w tym dniu w pełni cieszyć z otrzymanych upominków. Niektórym mikołajkową radość zepsuła choroba. Dlatego też niespodziankę postanostanowił zrobić im Kapitan Wyderka, który odwiedził powiatową przychodnię Zespołu Opieki Zdrowotnej "Legionowo" przy ul. Sowińskiego 4 w Legionowie. Tam, wraz z powiatowymi pomocnikami rozdawał dzieciom upominki, czym udało mu się wywołać uśmiech na buziach i umilić dzieciom wizytę w przychodni.

Ponieważ akcja spotkała się z olbrzymią życzliwością, mamy w planach powtórzyć ją za rok.