Odpowiedzialni Społecznie wybrani
20 stycznia 2021
Odpowiedzialni Społecznie wybrani

Znamy już laureatów konkursu „Odpowiedzialni Społecznie 2020”, organizowanego przez Powiatowe Centrum Integracji Społecznej.

Konkurs to wspólna inicjatywa Starosty Legionowskiego oraz Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie. Nagrody z rąk starosty legionowskiego Sylwestra Sokolnickiego, radnej i członkini kapituły konkursu Anny Gajewskiej oraz dyrektor PCIS Doroty Wróbel-Góreckiej odebrali Elżbieta Kaczyńska -  zwyciężczyni w kategorii Pracownik Odpowiedzialny Społecznie, Krzysztof Stępniak -   wyróżniony w kategorii Pracownik Odpowiedzialny Społecznie oraz Fundacja eBiznes Club -  wyróżniona w kategorii Instytucja Opowiedzialna Społecznie. Zwycięzców nagrodzono podczas spotkania, które miało miejsce 19 stycznia w auli starostwa.