Oj dyna, dyna - narodził się Bóg dziecina... - kolędowanie
01 lutego 2020, godz. 18:45 - 20:00
Oj dyna, dyna - narodził się Bóg dziecina... - kolędowanie
Miejsce, ulica: Kościół parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie, ul. Orląt Lwowskich 8
Serdecznie zachęcamy do wspólnego kolędowania z Grupą Muzyczną ART, które odbędzie się 1 lutego o godzinie 18.45 (po wieczornej maszy świętej) w kościele parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie.

Wydarzenie odbywa się od patronatem Starosty Legionowskiego oraz Proboszcza Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie przy współudziale Chorągwi Rycerzy Zakonu Jana Pawła II przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie.

Pięcioosobowa grupa muzyczna ART wykona znane tradycyjne kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne, zachęcając do wspólnego śpiewania i radowania się z narodzin Jezusa.

W skład grupy muzycznej ART. wchodzą: Patrycja Florczak i Joanna Polkowska - laureatki Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowych, Mieczysław Pernach - piosenkarz, aktor i finalista polskiej edycji The Voice Senior, Artur Kwaśny - muzyk, organista, Andrzej Zbyszyński - muzyk, animator, menedżer kultury, autor i realizator wielu projektów artystycznych regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych - kierownik artystyczny grupy.

Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Legionowskiego.