IV Sesja  Rady Powiatu w Legionowie VI kadencji
Miejsce, ulica: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Sikorskiego 11, aula

Porządek obrad:

1.    Otwarcie obrad.
2.    Informacja o porządku obrad.
3.    Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu w Legionowie.
4.    Sprawozdanie Starosty o pracach Zarządu i informacje Starosty Legionowskiego.
5.    Bezpieczeństwo publiczne w powiecie legionowskim.
Sprawozdania za rok 2018:
- Komendanta Powiatowego Policji,
- Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej.
6.    Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przy Staroście.
7.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę w sprawie regulaminu określającego wysokość i warunki przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz zasady obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw nauczycielom zatrudnionym w szkołach prowadzonych przez Powiat Legionowski.
8.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji Rady Powiatu w Legionowie na 2019 rok.
9.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie wniosku Zespołu Inicjatywy lokalnej.
10.    Przyjęcie protokołu z III Sesji Rady Powiatu.
11.    Wolne wnioski i oświadczenia.
12.    Zamknięcie posiedzenia.

Z poważaniem,